Kandilli Marangoz

Evlerimizin, iş yerlerimizin kısaca vakit geçirdiğimiz her yerde mobilyalarımız var. Mobilyalar uzun süre kullanıldığı gibi aralarda mobilya tamiri gerekebilir. Veya sıfırdan isteğinize göre yeni bir mobilya tasarlayabilir marangoz ekibimize yaptırabilirsiniz. Kandilli Marangoz konusunda uzman ekibimiz sizlere yardımcı olacaktır. Aynı zamanda hazır satılan demonte halde alabildiğiniz diğer mobilyalarınız için de kurulum ve montaj hizmetimiz vardır. Ekibimiz İstanbul anadolu yakasının her yerinde hizmet vermeye devam etmektedir. Bizlere 0532 467 14 15 numaralı telefondan ulaşarak randevu alabilir veya Kandilli Marangoz hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Uzman ekibimiz sizlere hafta içi her gün ve hafta sonları randevulu şekilde hizmet sunmaktadır. 

Marangoz tamir servisi İstanbul Anadolu yakasında 20 yılı aşkın süredir hizmet sunmaya devam etmektedir. Mobilya montajı, mobilya kurulumu ve mobilya tamiri gibi konularda uzman işçilik performansları gösteren Marangoz Tamir Servisi bir telefon kadar uzağınızda. Kandilli Marangoz hizmetimizden yararlanmak için bizi hemen arayabilirsiniz. Özellikle demonte halde gelen mobilyalarınızın zarar görmemesi ve daha kısa sürede doğru bir şekilde kurulabilmesi adına bizleri arayabilirsiniz. Sadece hazır halde satın aldığınız mobilyaların montajı değil aynı zamanda sıfırdan her ne isterseniz hünerli ustalarımızla onu da ortaya çıkarıyoruz. Özellikle mimarlar veya özel tasarım ürün isteyen müşterilerimiz için marangoz ekibimiz her zaman hizmet vermeye devam ediyor. 

Bizlere 0532 467 14 15 numaralı telefondan ulaşarak marangoz, mobilya tamiri, mobilya montajı veya mobilya kurulumu konularında yardım alabilirsiniz. Aynı zamanda yine WhatsApp ile bize fotoğraf göndererek istediğiniz hizmet hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Kandillide ve diğer yakın semtlerde marangoz ustası olarak hizmet sunmaktayız. Marangoz tamir servisi olarak Anadolu Yakasında; Ataşehir, İçerenköy, Bostancı, Kadıköy, Suadiye, Maltepe vb gibi yakın semtlerin hepsinde marangoz hizmeti sunuyoruz. Adetli ve daha küçük tüm marangoz işlemleriniz için bizi hemen arayın.