Mobilya Kurulumu

Yeni alınan mobilyaların veya taşınma sonrasında ve öncesinde kullanışmış demonte hale getirilmiş mobilyaların montaj işlemine mobilya kurulumu denir. Aynı zamanda mobilya kurulumu deneyimli konusunda uzman profesyonel ustalar tarafından yapılması gereken bir işlemdir. Eğer bilinmeyen kişiler tarafından özellikle yeni kurulum yapılacak bir mobilya zarar görürse toparlanması için ekstra işlemler yapılması gerekebilir. Daha kullanmadığınız bir mobilyanın zarar görmesi hiç kimse istemez. Bu nedenle demonte halde olan mobilyalarınızın mobilya kurulumu firmamız tarafından yapılır. Bizlere 0532 467 14 15 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. 

İkea, Bellona veya bu tarz diğer markalardan aldığınız mobilyalarınızın kurulumu marangoz tamir servisi tarafından anında gerçekleştirilir. Sadece yeni aldığınız mobilyalar değil daha önce kullanmış olduğunuz mobilyaları da kurulum halinden sökme haline getirebiliriz. Yani kurulum yapılabildiği gibi sökme – demonte hale getirme işlemleri de yapılabilmektedir. Mobilyalarınızın fotoğraflarını bize 0532 467 14 15 numaralı WhatsApp iletişim hattımızdan da gönderebilirsiniz. İstanbul Anadolu Yakasının birçok bölgesine hizmet veren Marangoz Tamir Servisi firmamız sizlere bir telefon kadar uzak. İsterseniz hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için isterseniz de fiyat almak için bizleri arayabilirsiniz. Randevunuz doğrultusunda uzman ekibimiz sizleri yerinde ziyaret ederek mobilya kurulumu işlemini gerçekleştirirler. Konusunda profesyonel olan arkadaşlarımız uzman işçilik göstererek ürünlerinize zarar vermeden mobilya kurulumu hizmetini sunarlar. 

Mobilya kurulumu yanlış veya hatalı yapılan bir işlemde mobilya üzerinde kötü sonuçlar ortaya çıkarabilir. Bu nedenle mobilya kurulumu yaparken mobilya kurulumunu yapacak kişinin konusunda uzman olması gerekmektedir. Mobilya kurulumu bittikten sonra ortaya çıkacak sonucun güzel olmasını istiyorsak yapılacak olan işlemlerin sırayla ve acele edilmeden usta kişinin elinden çıkması gerekmektedir. Usta yaptığı işte ne kadar titiz olursa kurulumu yapılan mobilya da o kadar hatasız ortaya çıkar.