Mobilya Tamiri

Marangoz Tamir Servisi isimli firmamız mobilya tamiri konusunda da siz değerli müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor. Gündelik hayatımızda kullandığımız mobilyaların bir çoğu zaman içinde bozulabilir veya kırılabilir. Üstelik siz herhangi bir şey yapmadığınız halde zaman içinde bazı gevşemeler veya başka aksaklıklar meydana gelebilir. İşte tam da bu gibi durumlarda sandalye, masa veya koltuk gibi ev ve işyeri eşyalarınızda çıkan problemleri tamir edebiliriz. Mobilya tamiri konusunda uzman olarak çalışan ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Mobilya Tamiri ustası mobilyalarda gerekli olan araç ve gereçleri doğru şekilde kullanarak problemli ürünü yeniden kullanılabilir hale getirir. Bizlerde İstanbul Anadolu Yakasında 20 yılı aşkın süredir hizmet vermeye devam ediyoruz. 

Banyo dolabınızda veya TV ünitenizde mobilya tamiri gerekebilir. En sık tamir gören bir diğer mobilya türleri ise yataklar ve sandalyelerdir. Sandalye ve Sehpa tamiri gibi konularda bizlerle 0532 467 14 15 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca oturma grubunuzda veya portmantonuzda da sorunlar olabilir. Tüm mobilya tamiratı gereken konularınız için Marangoz Tamir Servisi sizlere hizmet sunmak için bekliyor olacaktır. Uygun fiyat politikasıyla hizmet sunmaya devam eden firmamız sizlere mobilya kurulumu konusunda da destek olmaya devam ediyor. Evinizdeki ve iş yerinizdeki tüm mobilyalar için mobilya montajı, mobilya kurulumu ve mobilya tamiri hizmetleri sunuyoruz. 

Herhangi bir markadan aldığınız gardırop veya normal dolaplarınızın kurulumunu da yine biz gerçekleştiriyoruz. Mobilya tamiri konusunda uzman ekibimiz hafta içi her gün ve cumartesi günleri ücretsiz servis avantajıyla müşterilerine hizmet sunmaya devam ediyor.