Mobilya Montajı

Marangoz Tamir Servisi firması olarak sizlere mobilya montajı konusunda da hizmet sunuyoruz. Mobilya montajı doğru yapıldığı takdirde uzun yıllar kullanılacak ve sizlere herhangi bir problem yaratmayacaktır. Mobilya montajı yapılırken mobilya kurulumu yapılacak olan mobilyaların zarar görmemesi de yine çok önemlidir. Mobilya montajını yapacak olan ustalarımız 20 yılı aşkın süredir hizmet vermektedir. 

Marangoz tamir servisi olarak sizlere en uygun fiyata en hızlı ve güvenilir şekilde hizmet sunmaya devam ediyoruz. Mobilya montaj konusunda bizlerden hizmet aldıktan sonra yorumlarınızı sosyal medyada paylaşmanız bizleri çok mutlu edecektir. Sizlerden aldığımız değerlendirmeler doğrultusunda 20 yıldır hizmet sunduğumuz marangoz sektöründe öncü firmalardan biri olarak kalmaya devam etmek istiyoruz. İstanbul anadolu yakasında uzun yıllardır faaliyet gösteren firmamız bugünlere sizler sayesinde gelmiştir. En kaliteli ve en iyi hizmet garantisini sunmaya gayret gösteriyoruz. Mobilya montajı konusunda bizlerden hizmet almak isterseniz 0532 467 14 15 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz. Mobilya kurulumu ve mobilya montajı konusunda tek adresiniz Marangoz Tamir Servisi olsun. 

Çeşitli mağazalardan aldığınız mobilyaların montajı için uzman montaj ekibimizden hızlıca randevu alarak yeni mobilyalarınızın kurulumunu güvenli ve zahmetsiz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Profesyonel mobilya montaj ekibimiz müşterilerimizin istediği gün ve saatte adreslerine giderek mobilya montajlarını sorunsuz bir şekilde tamamlıyorlar. Siz de mobilya montajı konusunda uzman bir ekipten yardım almak istiyorsanız bizlere 0532 467 14 15 numaralı telefondan arayarak ulaşabilirsiniz. Dilerseniz aynı numara üzerinden WhatsApp ile de bizlere yazabilirsiniz. Mobilya montaj fiyatları konusunda her zaman en uygun fiyat politikamız geçerli olmuştur.